Siirry suoraan sisältöön

Yhteystiedot

Saimaan Syöpäyhdistyksen neuvontapalvelujen toimipisteet sijaitsevat Lappeenrannassa, Mikkelissä, Pieksämäellä ja Savonlinnassa. Ota yhteyttä sinua lähellä olevan neuvontapalvelun sairaanhoitajaan. Jäsenasiat hoidetaan Lappeenrannan toimistolla.

Toimisto ja neuvontapalvelut ovat avoinna ma-pe klo 8.30 – 14. Klo 14 jälkeen palvelemme sopimuksen mukaan.

Yhteystietomme paikkakunnittain

Keskustoimisto

Saimaan Syöpäyhdistys ry
Maakuntagalleria
Kauppakatu 40 D
53100 Lappeenranta

puhelin 05 451 3770
sähköposti saimaa@sasy.fi

Lappeenrannan neuvontapalvelu

neuvontahoitaja Jaana Lemetyinen
puh. 0400 728 192
jaana.lemetyinen@sasy.fi

Maakuntagalleria
Kauppakatu 40 D
53100 Lappeenranta

Mikkelin neuvontapalvelu

neuvontahoitaja Liisa Kautto
puh. 040 767 4048
liisa.kautto@sasy.fi

Porrassalmenkatu 13 B
50100 Mikkeli
mikkeli@sasy.fi

Pieksämäen neuvontapalvelu

neuvontahoitaja Jaana Jormakka
puh. 040 767 4043
jaana.jormakka@sasy.fi

Lampolahdenkatu 6
76100 Pieksämäki
pieksamaki@sasy.fi

Savonlinnan neuvontapalvelu

neuvontahoitaja Janna Puurunen
puh. 040 767 4033
janna.puurunen@sasy.fi

Tulliportinkatu 1-5 B 40
57100 Savonlinna
savonlinna@sasy.fi

Toimisto ja jäsenasiat

Lappeenranta


palvelusihteeri Kirsi Kukko
puh. 050 572 4833
kirsi.kukko@sasy.fi

Toiminnanjohtaja
Niina Turunen
puh. 040 767 4049
niina.turunen@sasy.fi

Yhdistyksen laskutus:

Laskutamme ja vastaanotamme ostolaskumme mieluiten verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoitteemme:

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskuosoite: 003702828004
OVT-tunnus: 003702828004

Saimaan Syöpäyhdistyksen verkkolaskuosoite (pdf)

Y- tunnus 0282800-4
kotipaikka: Lappeenranta