Siirry suoraan sisältöön

Yhteystiedot

Yhdistyksemme toimipisteet sijaitsevat Lappeenrannassa, Mikkelissä, Pieksämäellä ja Savonlinnassa. Ota yhteyttä sinua lähellä olevan toimipisteen neuvontahoitajaan. Jäsenasiat hoidamme Lappeenrannan toimistolla.

Toimisto ja neuvontapalvelut ovat avoinna ma-pe klo 8.30 – 14. Kello 14 jälkeen palvelemme sopimuksen mukaan.

Yhteystietomme paikkakunnittain

Keskustoimisto

Saimaan Syöpäyhdistys ry
Maakuntagalleria
Kauppakatu 40 D
53100 Lappeenranta

puhelin 05 451 3770
sähköposti saimaa@sasy.fi

Lappeenrannan neuvontapalvelu

Jaana Lemetyinen.

neuvontahoitaja Jaana Lemetyinen
puh. 0400 728 192
jaana.lemetyinen@sasy.fi

Maakuntagalleria
Kauppakatu 40 D
53100 Lappeenranta

Mikkelin neuvontapalvelu

Neuvontahoitaja Liisa Kautto.

neuvontahoitaja Liisa Kautto
puh. 040 767 4048
liisa.kautto@sasy.fi

Porrassalmenkatu 13 B
50100 Mikkeli
mikkeli@sasy.fi

Pieksämäen neuvontapalvelu

Neuvontahoitaja Jaana Jormakka.

neuvontahoitaja Jaana Jormakka
puh. 040 767 4043
jaana.jormakka@sasy.fi

Lampolahdenkatu 6
76100 Pieksämäki
pieksamaki@sasy.fi

Savonlinnan neuvontapalvelu

Neuvontahoitaja Janna Puurunen.

neuvontahoitaja Janna Puurunen
puh. 040 767 4033
janna.puurunen@sasy.fi

Tulliportinkatu 1-5 B 40
57100 Savonlinna
savonlinna@sasy.fi

Toimisto ja jäsenasiat

Lappeenranta

Kirsi Kukko.
palvelusihteeri Kirsi Kukko
puh. 050 572 4833
kirsi.kukko@sasy.fi

Toiminnanjohtaja Niina Turunen.

Toiminnanjohtaja
Niina Turunen
puh. 040 767 4049
niina.turunen@sasy.fi

Yhdistyksen laskutus:

Laskutamme ja vastaanotamme ostolaskumme mieluiten verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoitteemme:

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskuosoite: 003702828004
OVT-tunnus: 003702828004

Saimaan Syöpäyhdistyksen laskutusohje (pdf)

Y- tunnus 0282800-4
kotipaikka: Lappeenranta